Офіційний веб-сайт Державного архіву Івано-Франківської областіЗапобігання проявам корупції – Аналітична та звітна інформація – 2012

7 грудня 2012 року працівники Державного архіву Івано-Франківської області пройшли курс підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії проявам корупції, який проводили Національне агентство України з питань державної служби та кафедра державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

2 лютого 2012 року у колективі Державного архіву Івано-Франківської області, за участі головного спеціаліста з питань запобігання та протидії корупції Головного управління правової роботи та внутрішньої політики Івано-Франківської облдержадміністрації Мирона Михайловича Дмитрика, відбувся навчальний семінар з питань змін та нововведень в антикорупційному законодавстві України.

 

• Наказ держархіву області № 56 від 29.08.2012 р. "Про оголошення рішення колегії державного архіву області від 12.07.2012 р. № 4 "Про стан виконання антикорупційного законодавства в Державному архіві Івано-Франківської області" (Файл у форматі PDF)

 


 
Loading